چگونگی پوشاندن جای جوش با آرایش

چگونگی پوشاندن جای جوش با آرایش

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :281 نفر
چگونگی پوشاندن جای جوش با آرایش
پوشاندن جای جوش وقتی که می خواهید به یک میهمانی یا جشن بروید شاید سخت ترین کار ممکن باشد. به راحتی این مراحل آرایشی را دنبال کنید تا جای جوش صورت تان را از بین ببرید.
 
1.با کرم پودر شروع کنید
حتی  اگر هر روز از کرم پودر استفاده نمی‎کنید، هنگامی که لکه‎ای روی صورتتان ظاهر شده، بهتر است از آن استفاده کرده تا تمام صورت هم سطح بشود. با این کار پنهان کردن جوش راحت‎تر انجام می‌شود و برای مدت بیشتری هم مخفی خواهد ماند. سپس یک کرم پنهان کننده (کانسیلر یا پن‌کک) که همرنگ پوست صورت‎تان است را انتخاب کنید. (اگر خیلی روشن باشد، معلوم می‎شود)
 
2.  پنهان کننده را تنها روی جوش آهسته بزنید، نه اطراف آن
قلم مویی با سر نازک و کوچک می‎تواند بهترین پوشش را در اختیارتان قرار دهد. من از قلم موی لب استفاده می‎کنم. کرم پنهان کننده را پشت دستتان بکشید، قلم مو را در آن فرو برده و بعد روی نقطه‎ مورد نظر را با چند لایه‎ی نازک بپوشانید.
 
3. همه چیز را با هم ترکیب کنید
با استفاده از انگشت حلقه که نرم‌ترین لمس را دارد، روی لبه‎های دور جوش ضربه بزنید تا مخلوط شود.

4. با پن‌کک کار را تمام کنید
بین پوششی که برای کل روز باقی می‎ماند با پوشش چند ساعته تفاوت زیادی وجود دارد. از پن‌کیک رنگ‌دار که به رنگ پوست‎تان نزدیک است، برای پوشاندن جوش صورت تان استفاده کنید. از پن‌کیک روغنی و شفاف استفاده نکنید، زیرا باعث درخشان شدن جوش می‎شود و این چیزی نیست که شما می‎خواهید.
 
5. در آخر، آرایشتان را با رژ لب قرمز و ریمل کامل کنید
با این کار توجه به چشمان و لب‎های شما جلب خواهد شد.        

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...