ژاکت مناسب هر فرم بدن در زمستان !

ژاکت مناسب هر فرم بدن در زمستان !

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :298 نفر
ژاکت مناسب هر فرم بدن در زمستان !
آقایان چطورلباس زمستانی متناسب با فرم بدنشان را پیدا کنند؟
شکل ژاکت می تواند تیپ را بسازد و یا آن را خراب کند. بنابراین برای آقایان ایده ی خوبی است که بدانند بهترین نوع ژاکت برای شکل بدنشان چه نوعی است.
 
وقتی که صحبت از پوشاک می شود، دیده می شود که در مورد شکل بدن خانم ها به طور متداول بحث شده است. اما آقایان مدشناس این جزییات را در مورد شکل بدن مردان گفته اند و کافی است که فقط یک نگاه به این ها بیندازید تا بتوانید ژاکت درست را برای شکل بدن خود بیابید.
 
برای مثال، ژاکت های گشاد در این فصل بسیار محبوب هستند و برای بدن هایی که شانه ها و سینه ی عریض دارند عالی به نظر می رسد. در حالی که آن هایی که شانه و سینه ی نسبتا کوچک تری دارند، با پالتوی جذب بهتر به نظر می رسند.
 
به راهنمایی زیر یک نگاه بیندازید و به یاد داشته باشید که قرار است یک ژاکت که با جدیدترین تیپتان متناسب است را پیدا کنید.
 
پیدا کردن ژاکت عالی برای شکل بدن شما:
به طور متداول درباره ی شکل بدن خانم ها صحبت می شود، اما در این زمینه توجه بسیار کمی به آقایان می شود. هر چقدر که مردان بیشتری جذب فشن می شوند و نسبت به ظاهر خود اهمیت بیشتری می دهند، این راهنمایی آماده شده است تا به جامعه ی آقایان یاد بدهد که چگونه کت یا ژاکتی را پیدا کنند که کامل کننده ی فیزیک بدنشان باشد.

1-ذوزنقه ای: 
شانه و سینه ی عریض دارید که متناسب با هم هستند. اما بدنتان از قسمت پهلو ها شروع به لاغر شدن می کند و تا کمر که لاغرترین نقطه است می رسد. معمولا، بدن شما یک بدن ورزشکاری محسوب می شود. بنابراین خیلی مهم است که حتما لباس های روی مد بپوشید. زیرا طرفداران زیادی خواهید داشت و مردان دیگر به شما حسادت خواهند کرد. هنگام انتخاب ژاکت، باید همیشه حواستان باشد که توجه بیننده را به سمت قسمت کمر جلب کنید.
*پیشنهادی: ژاکت گشادی که در قسمت کمر تنگ می شود.
 
2-مثلث وارونه: 
شما عالی هستید و حتما در باشگاه های ورزشی مورد حسادت دیگران قرار می گیرید. قسمت شانه و سینه ی شما کاملا ساخته شده است و کاملا بر قسمت میانی بدنتان تسلط دارد. ممکن است فکر کنید که باید روی شانه های عریض که روی آن ها کار کرده اید تاکید کنید اما در واقع پنهان کردن آن ها جذاب تر است. ظرافت در این جا نکته ای کلیدی است. ژاکت های بدون طرح انتخاب کنید.
*پیشنهادی: پالتوی جذب

3-مستطیلی :
عرض شانه هایتان در این شکل باید با عرض پهلو و کمر شما یکسان باشد. احتمالا شما قدتان بلند است اما می توانید هم لاغر و هم چاق باشید. نکته ی کلیدی در انتخاب بهترین ژاکت برای شما این است که سعی کنید این مستطیل مستقیم را بشکنید و یک ظاهر مخروطی تر ایجاد کنید. بلوز هایی با شانه های پد دار عرض بالاتنه ی شما را بیشتر می کنند و قسمت پایین بازو ها را نیز لاغر تر نشان می دهند. و یا اگر بلوز به نظرتان مناسب شما نیست، یک ژاکت کمربند دار را امتحان کنید.
*پیشنهادی: ژاکت کمربند دار
 
4-بیضی شکل :
خوش آمدید بیضی شکل ها! منظور ما مردانی است که در مرکز بدنشان کمی گردتر هستند در حالیکه شانه ها و پاهایشان عرض کمتری دارد. با اضافه کردن به عرض شانه ها، می توانید یک شکل مربعی ایجاد کنید و در همین حال می توانید یک خط مستقیم از قفسه ی سینه تا زانوهای خود ایجاد کنید. ژاکت های بلندتر به شما کمک می کنند که به این هدف برسید. یک پالتوی مدل بلند برای شما عالی خواهد بود.
*پیشنهادی: پالتوی بلند
 
5-مثلثی :
اگر شانه ها و سینه تان لاغرتر از پهلو و کمرتان است، پس شکل بدنتان مثلث شکل است. باید حتما طوری لباس بپوشید که پایین تنه ی شما را لاغرتر و کم حجم تر نشان دهد. یک ژاکت نخی کمی باز برای شما عالی است زیرا بالاهای آن کمی باز است و توجه بیشتری را به سمت ناحیه ی سینه ی شما می کشاند و توجه ها را از پایین تنه ی شما دور می کند. نظرتان در مورد بلوز نخی چیست؟
*پیشنهادی: بلوز نخی و بافت
 
6-منحنی لاغر : 
سینه شما لاغر است و قفسه سینه تان نسبتا باریک تر است. شانه هایتان نیز باریک و شیب دار هستند. قسمت کمر شما نیز یک منحنی ایجاد می کند. این مدل نیز یکی دیگر از مدل های بدن محبوب مردانه است. ما از این رضایتمندیم که بسیاری از بدن های لاغر و انحنا دار یک ظاهر چاق تر را می پسندند. بنابراین مفتخریم که می توانیم به شما بگوییم که یک کت بلند به همراه شانه های کار شده می تواند جواب سوالی که به دنبال آن هستید باشد.
*پیشنهادی: پالتوی گشاد
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...