کدام کفش ؟ کدام تیپ ؟

کدام کفش ؟ کدام تیپ ؟

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :918 نفر
کدام کفش ؟ کدام تیپ ؟
آیا تا به حال فکر کردید که کفش ها چقدر روی شیک بودن تیپ شما تاثیر می گذارند؟ یا این که اصلا به این موضوع اهمیت داده اید که چه مدل کفش با چه مدلی، مناسب کدام تیپ شماست؟ و چقدر روی شیک بودن و زیبایی شما تاثیر می گذارد و یا این که چه کفشی را می توانید با لباس هایتان یا حتی کیف و کوله پشتی ست کنید ؟ با ما همراه باشید تا بتوانید پاسخ همه ی سوالات خود را در این زمینه بگیرید.
 
-  اگر پاهایتان خیلی لاغر است و شما از شلوارهای پارچه ای استفاده می کنید حتما سعی کنید شلوار شما بالاتر از کفشتان قرار بگیرد و هر نوع و هر مدل کفشی را می توانید با این تیپ خود انتخاب کنید و بپوشید ولی بهتر است که شلوار شما تا بالای مچ پاهایتان یعنی بالاتر از شلوارتان باشد و شلوار روی کفش نیفتد.

-  اگر لباس شما رسمی است مثل کت و شلوار حتما سعی کنید از کفش های اسپرت و رسمی استفاده کنید و اگر شلوارهای بلند و گشاد پوشیده اید می توانید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید و مانعی ندارد که شلوار شما روی کفش بیفتد و کفش هایتان دیده نشود زیرا این یکی از قوانین پوشیدن کفش ها به همراه شلوارهای گشاد است.

-  اگر شلوار شما جزو شلوارهای بند دار یا چاک دار است شما می توانید از کفش های پاشنه دار کوتاه یا متوسط و همچنین کفش های اسپرت استفاده کنید یعنی هر دو مدل از این کفش ها مناسب تیپ شماست.
- اگر شلوار شما یک شلوار راسته یا راسته ی پاکتی است بهترین گزینه ی انتخاب کفش ، کفش های بدون پاشنه است کفش هایی اسپرت و راحت البته می توانید از کفش های پاشنه کوتاه هم استفاده کنید اما کفش های اسپرت بهترین گزینه ی انتخاب هستند و می توانید کمی رنگ کفش خود را نزدیک به رنگ شلوار و یا قسمت پاکتی شلوار انتخاب کنید تا جلوه ی بهتر و شیک تری داشته باشد.

- اگر شلوار شما کوتاه یا مینی است بهترین گزینه ی انتخاب کفش ، بوت هایی هستند که پاهای شما را می پوشانند البته شما می توانید از کفش های پاشنه دار هم استفاده کنید ولی در فصل سرما بهتراست از بوت ، چکمه و نیم بوت استفاده کنید زیرا شیک تر و مناسب تر است.
- اگر دامن پوشیده اید فراموش نکنید مناسب ترین گزینه ، کفش های پاشنه بلند است زیرا پاهایتان را کشیده و بلند نشان می دهد و باعث می شود شیک و خوش تیپ شوید.
- اگر لباس های ست و هم رنگ پوشیده اید از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید که گزینه ی خوبی هم برای برطرف کردن مشکل کوتاهی قد شماست زمانی که از کفش های پاشنه بلند استفاده می کنید بلندتر و کشیده تر دیده می شوید ، خیلی از خانم هایی که دارای قدهای کوتاه هستند زمانی که از دامن ، پالتو ، مانتو و پیراهن های بلند به همراه کفش های پاشنه بلند استفاده می کنند بسیار کشیده تر و قد بلند تر از آنچه که هستند به نظر می رسند که همین کار یک ترفند زیبایی به شمار می رود.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...