10 رنگ منتخب بهار و تابستان 2017

10 رنگ منتخب بهار و تابستان 2017

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :298 نفر
10 رنگ منتخب بهار و تابستان 2017
با آمدن فصل بهار و نزدیک شدن به تابستان تمامی برندهای معروف و طراحان برتر جهان ، کلکسیون بهاره و تابستان خود را به نمایش گذاشتند.
 
این طراحان علاوه بر رنگ سیاه ,سفید و قرمز از رنگ های دیگری نیز در کلکسیون بهار و تابستان خود استفاده کرده اند که این رنگ ها به عنوان ۱۰ رنگ منتخب بهار و تابستان ۲۰۱۷ معرفی شده اند.

1. ابی به رنگ ابشار نیاگارا
آبی همواره رنگی نرم و آرامبخش است.مارکهای معروفی مانند کارولینا هررا, آرمانی ,دی کی اند وای در کلکسیون بهار و تابستان خود به کرات از این رنگ استفاده کرده اند. 
2. زرد به رنگ گل پامچال
امسال هم مانند تمامی سال ها رنگ زرد در کلکسیون بهار و تابستان خود نمایی می کند.با این تفاوت که در سال گذشته بیشتر طراحان از رنگ زرد خردلی در طرحهای خود استفاده کرده بودند.پس اگر می خواهید مانند خورشید بدرخشید از این رنگ در لباسهای خود استفاده کنید.
3. ابی لاجوری
این رنگ آبی بر خلاف رنگ آبی نیاگارایی تنی گرم تر وزنده تر دارد.اگر می خواهید  قوی و با اعتماد به نفس دیده شوید آبی لاجوردی رنگ شماست.
4. قرمز نارنجی
این رنگ می تواند گزینه ای مناسب برای لباسهای مجلسی شما در شبهای بهار و تابستان باشد.
5. ابی اسمانی
این رنگ همواره احساس تازگی ,زنده بودن و نشاط به وجود می آورد و می تواند گزینه ی مناسبی برای لباسهای شما در بهار و تابستان باشد.
6. سبز روشن
این رنگ سبز الهام گرفته از طبیعت و گیاهان است و می تواند گزینه ی مناسبی برای روزهای بهار و تابستان باشد. برندهایی مانند مایکل کرس و لاکوست در کلکسیون بهار و تابستان خود از این رنگ سبز استفاده کرده اند.
7. سرخابی
در مدت برگذاری هفته های مد جهان تمامی برند های مطرح دنیا از رنگ صورتی و تُن های متفاوت این رنگ استفاده کرده اند سرخابی تن گرم تری از رنگ صورتی است و می تواند انتخاب مناسبی برای مد و استایل بهار و تابستان باشد.
8. سبز تیره
این رنگ به سبز ارتشی معروف است و مانند سال های گذشته امسال نیز در جمع رنگ های برتر سال خود نمایی می کند.
9. بنفش
رنگ بنفش با تُناژ رنگ های متفاوت همواره در هر فصل خود را در بین رنگ های سال جای می دهد گاه کمی تیره تر و گاه کمی روشن تر .امسال نیز رنگ بنفش جایگاه ویژه ای در رنگ های مد و استایل بهار و تابستان ۲۰۱۷ را داراست.
10. رنگ های متالیک ( طلایی-نقره ای )
رنگ های متالیک همچنان در دنیای مد و فشن طرفدار دارند و با این حال پیش بینی می شود که مانند رنگ های سیاه ,سفید و قرمز جزو جدایی ناپذیر از دنیای مد به حساب بیایند.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...