10 مدل کفش مورد نیاز هر بانو

10 مدل کفش مورد نیاز هر بانو

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :242 نفر
10 مدل کفش مورد نیاز هر بانو
کفش مناسب می تواند استایل شما را به زیبایی تکمیل کند، پس توجه ویژه ای به این قسمت از تیپ خود داشته باشید. هم چنین راحتی و کیفیت آن نیز بسیار مهم می باشد. ما اکنون  10  مدل کفش زنانه ضروری را که هر بانو باید در کمد کفش های خود داشته باشد را به شما معرفی می کنیم.
 
1. مدل کفش زنانه باله مانند یا تخت
کفش های دخترانه تخت برای گردش های آخر هفته و مهمانی های دوستانه مناسب می باشد.کیفیت این کفش ها مهم است، زیرا لایه زیرین آن ها باید نرم و کلفت باشد تا با آن ها احساس راحتی کنید.
 
2. صندل
صندل ها برای فصل بهار و تابستان مناسب می باشند. این کفش ها با دامن، پیراهن و هم چنین جین های کوتاه جلوه خاصی دارند.
3. کفش های کلاسیک
از این کفش ها، همراه با کت و شلوار و یا بلوز و شلوار بهره ببرید. که باعث می شود تیپ رسمی و با وقاری پیدا کنید و برای محل کار نیز مناسب می باشد.
 
4. کفش های پاشنه بلند
این سبک مدل کفش زنانه، به بیشتر لباس ها می آید و زیبایی آن ها را تکمیل می کند. دقت داشته باشید که کفش های پاشنه بلند دقیقا باید سایز پای شما باشد وگرنه سختی زیادی را متحمل می شوید.
 
5. بوت
بوت های بلند یا کوتاه، مناسب فصل پاییز و زمستان می باشد که نقش موثری در گرم نگه داشتن پاهایتان دارد. اگر می خواهید همراه با گرم بودن، زیبایی و جلوه خاصی نیز داشته باشد، سعی کنید  کفشی را انتخاب کنید که کمی لژ یا پاشنه داشته باشد.

6. صندل بدون پشت
کفش های دیگری که برای تابستان پیشنهاد می شود، صندل های جدیدی هستند که مانند دمپایی، پشتی ندارند. و با هر گونه لباسی زیبایی خود را حفظ می کنند.
 
7. کفش هایی با پاشنه کوتاه
ارتفاع این کفش ها برای روز های معمول که رفت و آمد زیادی دارید مناسب می باشد. این مدل کفش زنانه نه جز کفش های تخت محسوب می شود و نه پاشنه اشان به حدی است که اذیت تان کند.
 
8. کفش هایی با پاشنه متوسط
این کفش ها مناسب دورهمی ها و بیرون رفتن های شبانه است. کفشی کلاسیک با پاشنه متوسط که به زیبایی اندام شما می افزاید.
 
9. کفش های اسپرت یا کتانی
این کفش ها مناسب مکان هایی است که برای گردش و تفریح یا ورزش میرویم و زمان طولانی نیاز داره که ما از کفش هایمان استفاده کنیم. پس بهتر است که کفشی را استفاده کنیم که پایان روز از خستگی و درد پاهایمان ناله نکنیم و از تفریح لذت برده باشیم.

10. کفش های زمستانی
این کفش ها مانند بوت تا روی مچ پا یا بالاتر نمی آیند. بلکه مانند کفش های معمولی هستند ولی رویه آن ها کاملا پوشیده شده ست، تا در برابر خیس شدن و سرما مقاوم باشد.
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...