11 عطر برتر زنانه 2018

11 عطر برتر زنانه 2018

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :258 نفر
11 عطر برتر زنانه 2018
آیا شما دوست دارید با عطرهای زنانه ۲۰۱۸ آشنا شوید؟ شاید برخی از شما بخواهید در سال جدید میلادی عطر های خود را تغییر دهید یا به دوستان مسیحی خود هدیه دهید. بعضی از این عطر های پیشنهادی جدید هستند و بعضی دیگر نیز عطر هایی هستند که دوباره تولید شده اند.

1. Valentino Valentina Blush
این عطر زنانه با بطری بسیار جالب و هیجان انگیز آن در سال ۲۰۱۷  توسط کمپانی مشهور valentino به بازار ارائه شد. نت ابتدایی این عطر گیلاس و فلفل صورتی است. رایحه لذت بخش شکوفه های پرتقال در نت میانی این عطر یاد آور روزهای بهاری است و در نت پایانی این عطر رایحه پرالین وجود دارد.در کل رایحه این عطر شیرین است و برای کسانی که به این رایحه علاقه دارند پیشنهادی فوق العاده است.

2. Miss Dior
این عطر دوباره بازسازی شده کمپانی دیور  دارای رایحه ملایم وشیرین است.عطر Miss Dior عطری کاملا زنانه وخاص است و بیشتر مناسب خانم های جوان است. نت ابتدایی این عطر نارنگی ماندارین است. در نت میانی این عطر زرد آلو، رز، گل صد تومنی و هلو وجود دارد و نت پایانی این عطر با رایحه مشک به پایان می رسد.
3. Dolce & Gabbana The One
این عطر دوباره بازسازی شده توسط کمپانی Dolce &Gabbana  هم با رایحه دلپذیر خود و هم با شرکت بازیگر معروف سریال بازی تاج و تخت، امیلی کلارک در کمپین تبلیغاتی این عطر بسیار مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.این عطر زنانه دارای رایحه بسیار وسوسه انگیز و دلفریب است.در نت ابتدایی این عطر لیچی، ماندارین ایتالیایی، هلو و ترنج قرار دارد.در نت میانی عطر سوسن، آلو برقانی و در نت پایانی این عطر عنبر، مشک، وانیل و خس خس وجود دارد.

4. Elie Saab Gril of Now
این عطر با بطری بسیار جالب آن گزینه بسیار مناسبی برای هدیه  است.این عطر یک رایحه جدید شرقی گلی است.که در رایحه آن شکوفه های پرتقال با نت های گیاهی نعناع و بادام آمیخته شده است.

5. Gucci Bloom
این عطر اولین عطر تولید شده توسط کمپانی گوچی با مدیر یت جدید خلاق آن میشل آلساندرو است.این عطر دارای رایحه گلی، پودری است و مناسب بانوانی است که به رایحه گل یاس و مریم علاقه دارند.این عطر از رایحه گل های مریم، یاس و زنبق تشکیل شده است.رایحه این عطر بسیار ظریف و زنانه است.

6. Twilly d'Hermes
این عطر توسط کمپانی هرمس در سال ۲۰۱۷ روانه بازار شده است.در نت ابتدایی این عطر زنجبیل در نت میانی گل مریم و درنت پایانی چوب صندل سفید قرار دارد.رایحه این عطر گلی است.

7. Zadig & Voltaire Just Rock
برند Zadig&Voltaire برای اولین بار در سال ۲۰۱۶، دو عطر مردانه و زنانه را روانه بازار کرد و پس از استقبال بی نظیر، این برند در سال ۲۰۱۷ این دو عطر را با همان رایحه تولید کرده است.عطر زنانه این برند دارای نت های چوبی، نعنای هندی، وانیل، مریم و یاس می باشد.

8. Jean Paul Gaultier Scandal
این عطر، عطری ساختار شکن، مدرن، قدرتمند و ظریف است.نت های این عطر از پرتقال خونی، عسل، نعناع هندی، یاسمن و خامه تشکیل شده است.این عطر انتخاب مناسبی برای زنانی است که به شکستن  کلیشه علاقه دارند.

9. Victoria's Secret Love
این عطر بیانگر عشق است. این عطر با رایحه ساده و ماندگار در نت های ابتدایی با کاج ژونیپر آغاز می شود.در میانه دارای رایحه زرد آلو و شکوفه آن و در نت پایانی دارای رایحه گل پنبه است.

10. Emporia Armani 
رایحه این عطر گلی میوه ای است.در نت های ابتدایی این عطر تمشک، لیمو ترش و بهار نارنج قرار دارد.در نت های میانی رز و در نت های پایانی وانیل و مشک قرار دارد.

11. Avon Eve Duet
این عطر رایحه ای گلی و میوه ای دارد که دومین بخش این عطر مربوط به کمپانی آون می باشد (زرد رنگ ).نت های ابتدایی این عطر شکوفه سیب و نارنگی کلمانتین است. در نت های میانی این عطر یاس و نیلوفر آبی و  در نت های پایانی آن عنبر و نت های چوبی قرار دارد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...