4 قانون طلایی در خرید پیراهن مردانه

4 قانون طلایی در خرید پیراهن مردانه

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :344 نفر
4 قانون طلایی در خرید پیراهن مردانه
پیراهن ها از از جمله لباس های مردانه ای هستند که مردان به آن ها علاقه زیادی دارند و نمی توانند از آن ها دل بکنند.اولین قاعده در انتخاب پیراهن مردانه نحوه درست قرار گرفتن آن بر روی بدن است.اما چه نکات دیگری هنگام خرید پیراهن های مردانه وجود دارد که مردان برای داشتن استایل شیک و مردانه باید آن را رعایت کنند ؟
همان طور که اشاره کردیم پیراهن های مردانه جزو جدایی ناپذیر از کمد لباس های مردانه است.اگر همیشه انتخاب پیراهن برای شما سخت است و یا چند روز پس از خرید آن پشیمان می شوید پس در انتخاب پیراهن دچار سردرگمی شده اید.ما در این مطلب قصد داریم نکاتی را برای شما بیان کنیم که با استفاده ازآن ها بتوانید مناسب ترین پیراهن مردانه را انتخاب کنید.
 
1. هنگام خرید پیراهن مردانه دقت کنید که سرشانه پیراهن دقیقا اندازه سر شانه های شما باشد نه بزرگتر و نه کوچکتر !

2. یقه پیراهن نشان دهنده سبک و استایل شماست.سعی کنید پیراهن هایی را انتخاب کنید که اندازه یقه و عرض آن ها متوسط باشد زیرا چنین لباس هایی متناسب با هر استایلی است.

3. 
قانون یک انگشت را اجرا کنید.یعنی که میان گردن و یقه پیراهن شما فقط باید به اندازه یک انگشت فاصله باشد اگر در این فاصله دو انگشت شما جا می شود بدان معنا است که پیراهن برای شما بزرگ است.

4. اندازه آستین پیراهن باید تا مچ شما باشد .هنگامی که بر روی پیراهن خود پلیور می پوشید آستان آن باید به اندازه نیم سانت از آن خارج شود نه بیشتر.


 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...