4 مدل مختلف شلوار جین زنانه در سال 2018

4 مدل مختلف شلوار جین زنانه در سال 2018

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :435 نفر
4 مدل مختلف شلوار جین زنانه در سال 2018
گاهی اوقات نوع پوشش ما خسته کننده می شود و نیاز داریم که تغییراتی را در تیپ و استایل خود بدهیم و تنوعی جذاب را در پوشش خود ایجاد کنیم . اما راهش را بلد نیستیم و لباس های مورد علاقه خود را نمی دانیم با چه نوع مدل هایی ست کنیم. تغییر در نوع انتخاب شلوار زنانه خودش میتواند استایلی متفاوت تر از قبل برای ما ایجاد کند.  در حال حاضر، بزرگترین ترند های 2018 پوشش هایی جذابی را در نظر گرفتند که با یک خلاقیت زیبا می توانید استایل خودتان را متفاوت تر از سال گذشته داشته باشید.
 
4 استایل متفاوت پوشش شلوار زنانه در سال 2018

1. اگر از شلوار جین های کلاسیک خود خسته شده اید، با انتخاب یک شلوار جین مدرن با طراحی های زیبا در کنار یک بلوز کوتاه راه راه، جذاب به نظر برسید. با همراه کردن کت کتان با رنگ کاملا متفاوت از بلوز و شلوارتان، استایل خود را تکمیل کنید. به یاد داشته باشید که شلوار جین نقطه کانونی این ست محسوب می شود.

2. برای زمان هایی که هوا گرم می شود، به تن کردن این بلوز متفاوت را به شما پیشنهاد می دهیم. این بلوز با طراحی چهار خانه، جذابیت زیادی به استایل شما می بخشد. با توجه به این که رنگ سفید در طراحی آن به کار رفته است، انتخاب یک شلوار سفید جذب به زیبایی بیشتر ست تان کمک می کند. اگر جز افراد سرمایی هستید، یک ژاکت نازک را نیز همراه خود داشته باشید.

3. به نظر من ریسک کردن و به پا کردن شلوار هایی به غیر از شلوار جین، می تواند بسیار خلاقانه و شیک به نظر برسد. برای مثال انتخاب این شلوار گشاد مشکی همراه با بارونی کرم رنگ، استایلی با وقار و دلربا را پدید می آورد. اگر به دنبال ست های رسمی هستید، همیشه کت و شلوار به ذهن تان نیاید. بلکه ترکیب های بسیار زیادی می تواند جایگزین آن باشد.

4. اگر به دنبال لباس های رنگی و نشاط آور هستید، این ست به شما پیشنهاد می شود. پوشیدن لباس هایی به رنگ گرم و جنس هایی مانند مخمل و جیر مناسب این فصل می باشد. این شومیز بلند را همراه با یک شلوار کتان راسته به تن کنید تا زیبایی خود را به خوبی نشان دهد. رنگ کفش خود را نیز با توجه به این که چه رنگی در بلوز تان کم ترین استفاده را داشته است، انتخاب کنید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...