5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش اول )

5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش اول )

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :206 نفر
5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش اول )
رای صدها سال، آلوئه ورا طبیعی برای بهبود سلامت، پوست، مو و زیبایی استفاده شده است. دلیل آن این است که محتوای بالای آب در آن، اثرات نامطلوب رادیکال های آزاد را هنگامی که آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی پایه جذب می شود، از بین می برد.در واقع، ترکیبات فعال در دهه های اخیر در صنایع آرایشی بسیار ارزشمند بوده است، زیرا آنها اثربخشی محصولات مورد استفاده در رویه های زیبایی را افزایش می دهند. با این حال، بسیاری از مردم ترجیح می دهند از آلوئه ورا  در حالت طبیعی خود استفاده کنند، زیرا این موثرترین روش استفاده از آن است.به همین دلیل است که در اینجا ۵ دستور العمل عالی برای تولید ماسک مو از ژل آلوئه ورا را به شما آموزش می دهیم.

1. مراقبت با آلوئه ورا و روغن نارگیل
ترکیبی از توانایی های مرطوب کننده و ترمیم کننده آلوئه ورا با اسید های چرب ضروری روغن نارگیل، درمان زیبایی برای موهای فرسوده و خشک را ارائه می دهد.آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی عمیقا  باعث تغذیه مو، حذف سلول های مرده پوست از سطح و رشد سالم موها می شود.
 
مواد لازم 
۳ قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا 
۲ قاشق غذا خوری روغن نارگیل 
 
آلوئه ورا را با روغن نارگیل به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید.موهای خود را به چند دسته تقسیم کنید و مخلوط مواد را به نوک ساقه ها بمالید.و به مدت ۱ ساعت اجازه دهید که روی سر شما بماند.سپس بشویید و این ماسک را هفته ای یک بار استفاده کنید.
 
2. ماسک آلوئه ورا و عسل
عسل ،حاوی ترکیبات ضد باکتری و ضد قارچی است که به توقف عفونت مو و پوست سر کمک می کند.همراه با مواد غذایی تغذیه ای  آلوئه ورا، کمک می کند تا از موهای خود محافظت کنید و مانع از ریزش بیش از حد آن ها می شود.در واقع، این یکی از بهترین گزینه ها برای احیای موهای چرب محسوب می شود زیرا تولید طبیعی  را بدون دخالت در فعالیت غدد سباسه تنظیم می کند.
 
مواد لازم 
۳ قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا 
۳ قاشق غذا خوری عسل 
 
آلوئه ورا را با عسل مخلوط کنید و به موهای خود بمالید و ماساژ دهید .مطمئن شوید ماسک به تمام سطح موهای شما برسد.۲۰ دقیقه صبر کنید و سپس بشویید. این ماسک را ۳ بار در هفته استفاده کنید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...