5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش دوم )

5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش دوم )

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :300 نفر
5 ماسک با الوئه ورا برای تقویت مو ( بخش دوم )
آلوئه ورا یکی از شناخته شده ترین گیاهان در جهان است که ارزش تغذیه ای و پزشکی دارد  و در تولید  لوازم آرایش از آن استفاده می شود.اما آیا میدانستید که باعث تقویت موهای شما می شود ؟

 در ادامه ...

3. ماسک آلوئه ورا و آبلیمو
این درمان مو، ساخته شده با آلوئه ورا و آب لیمو، یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با اختلالات pH در مو است.این دو ماده باعث تقویت فولیکول های مو می شوندو باعث می شوند موها بدون هیچ گونه مشکلی از قارچ و باکتری ها برای مدت طولانی عمر کنند.
 
مواد لازم 
3 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا 
2 قاشق غذا خوری آبلیمو
 
مواد فوق را با یکدیگر مخلوط کنید.و به تمام قسمت های موهای خود بمالید و پس از 30-20 دقیقه بشویید.این ماسک را در هفته یکبار مصرف کنید.
 
4. ماسک آلوئه ورا و تخم مرغ
پروتئین های تخم مرغ در  ترکیب با  آب آلوئه ورا به یک تسکین دهنده  قوی برای افرادی که مشکل ریزش بیش از حدمو دارند ،تبدیل می شوند.جذب از طریق فولیکول های مو به طور عمیق رشته های مو را تغذیه می کند، در عین حال آنها را تقویت می کند و از رشد طبیعی مو حمایت می کنند.در عین حال باعث نرمی و شفافیت موها می شود و از چرب شدن بیش از حد موها جلوگیری می کند.

مواد لازم 
4 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا 
1 عدد تخم مرغ 
 
ابتدا یک عدد تخم مرغ را درون کاسه ای مخلوط کنید و آلوئه ورا را به آن اضافه کنید.و به خوبی با هم مخلوط کنید و به تمام موهای خود بمالید و پس از 30 دقیقه بشویید.این ماسک را در هفته 3 بار استفاده کنید.
 
5. ماسک آلوئه ورا و خاک رس
اگر شما خاک رس و گیاه آلوئه ورا و مقداری روغن زیتون را در آن قرار دهید، می توانید یک ماسک مو  که  باعث از  بین رفتن سلول های مرده پوست که در موهای شما انباشته می شود، آماده کنید. همچنین باعث  کنترل رشد مو در هنگام ریزشمی شود و به افزایش اکسیژن در فولیکول های مو کمک می کند.همچنین برای کنترل چرب شدن مو بسیار مفید است.
 
مواد لازم 
6 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا 
1 قاشق غذاخوری خاک رس 
1 قاشق غذا خوری روغن زیتون 
 
تمام مواد را به خوبی با یکدیگر مخلوط کنید تا ماده ای صاف و یکدست به وجود آید.به موهای خود بمالید وپس از 30 دقیقه آن را بشویید .این ماسک را هفته ای یک بار استفاده کنید.همانطور که می بینید، آلوئه ورا یک محصول عالی برای مراقبت از مو است.این دستورالعمل های عالی را امتحان کنید و آنها را بخشی از روال زیبایی خود قرار دهید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...