5 نکته برای شیک پوشی زنان شاغل در محل کار

5 نکته برای شیک پوشی زنان شاغل در محل کار

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :385 نفر
5 نکته برای شیک پوشی زنان شاغل در محل کار
اغلب زنان دوست دارند در هر محیطی که هستند شیک و مرتب باشند.اما محیط های کاری از جمله محیط هایی است که لباس پوشیدن در آن اهمیت خاصی دارد. زیرا شما در محیط های کاری باید لباس هایی را انتخاب کنید که مناسب محیط کار باشد و احساحس راحتی در آنها بکنید. 
زنان شاغل در خرید لباس برای محیط های کاری زمان زیادی را صرف می کنند.اما زمان خرید نکاتی وجود دارد که شما باید به آن ها دقت کنید.مخصوصا اگر شما قصد خرید لباس برای محیط های کاری را دارد و به استایل خود اهمیت می دهید این مطلب را حتما مطالعه کنید.

1. کفش 
خرید کفش در استایل کاری اهمیت زیادی دارد.به عنوان مثال شما با کفش پاشنه بلندی که در مهمانی یا عروسی می پوشید نباید به سرکار بروید !اگر شما دوست دارید کفش انتخابی شما مقداری پاشنه داشته باشد سعی کنید که یک کفش با پاشنه متعادل و مناسب محیط کار را انتخاب کنید.کفش شما باید ساده و بدور از هر گونه رنگ و طرح متفاوت باشد.البته انتخاب کفش شما رابطه مستقیمی با محیط کار شما دارد .مهم ترین نکته در انتخاب کفش راحتی کفش است.زیرا پا شما زمان زیادی در کفش باقی می ماند به همین دلیل باید راحتی  اولویت اول شما باشد.همچنین کفش و لباس های شما باید با یکدیگر متناسب باشد .به عنوان مثال اگر استایل شما رسمی است از کفش های رسمی استفاده کنید و اگر استایل شما اسپرت است از کفش های اسپرت.

2. لباس مناسب
هنگام خرید لباس برای استایل کاری سعی کنید لباس هایی را خریداری کنید که در عین ساده بودن شیک نیز باشند.از خرید لباس با طراحی های متفاوت و رنگی در محیط کار خودداری کنید.همیشه این را در نظر بگیرید که لباس شما برای محیط کار است نه یک مهمانی شبانه !همچنین این نکته را نیز هنگام مصاحبه کاری نیز رعایت کنید.

3. اتو داشتن لباس ها
اگر شما با لباس های چروک به سرکار بروید ،نا مرتب دیده خواهید شد حتی اگر بهترین و گران ترین لباس را نیز پوشیده باشید.زیرا در نظر دیگران انسانی نامرتب دیده خواهید شد.و دیگران تصور خواهند کرد که شما علاقه ای به شغل خود ندارید.به همین دلیل از شب قبل لباس های خود را اتو کنید.این مورد برای مردان نیز صدق می کند .

4. لباس های گشاد یا تنگ
سعی کنید لباس هایی را خریداری کنید که متناسب با بدن شما باشد یعنی اندازه آن ها نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد باشد.در این زمینه تعادل را رعایت کنید.

5. زیور آلات
البته که شما نیز می توانید در محیط های کاری از زیور آلات استفاده کنید اما باید به مقدار آن ها توجه کنید.سعی کنید از زیور آلات ظریف و شیک در محیط های کاری استفاده کنید.
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...