6 راه پاپیون زدن برای آقایان

6 راه پاپیون زدن برای آقایان

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :403 نفر
6 راه پاپیون زدن برای آقایان
آیا سعی دارید که با پاپیون یک تیپ رسمی بزنید اما نمی دانید که چگونه؟ در این مطلب چند راه و ایده معرفی کرده ایم که می توانید با استفاده از آن ها یک تیپ جالب و کلاسیک با پاپیون خود ایجاد کنید.
با استفاده از شلوار تیره، کت و شلوار توسی پررنگ ، یک پیراهن سفید دکمه دار، دستمال جیبی و یک پاپیون ساده ی مشکی رنگ، به یک تیپ تیره رنگ کلاسیک دست پیدا کنید.
کت و شلوار قهوه ای رنگ رسمی را به همراه یک پاپیون با رنگ ترکیبی سبز تیره و قهوه ای، پیراهن شطرنجی آبی و سفید و یک جلیقه ی قهوه ای رنگ بپوشید.

با ترکیب شلوار تیره ی بند دار، کفش های تیره ، پیراهن دکمه دار سفید، جلیقه و پاپیون، یک تیپ کلاسیک جدید بزنید. سعی کنید رنگ شلوار با بند های آن و پاپیون مورد استفاده تان مطابقت داشته باشد تا به یک ترکیب رنگی عالی دست پیدا کنید.

با یک کت طرح دار رسمی، شال گردن قرمز به همراه خال های سفید، پیراهن دکمه دار و یک پاپیون قهوه ای که رنگ آن با رنگ کت مطابقت دارد، به راحتی به تیپی جالب و رسمی خواهید رسید. تیپ خود را با یک عینک شیک ارتقاء دهید تا نگاه همه به سمت شما جذب شود.

شلوار تیره، کت رسمی تیره، کفش های قهوه ای، پیراهن دکمه دار ساده و یک پاپیون قرمز، در کنار یکدیگر، تیپی زیبا و مخصوص محل کار ایجاد می کنند. پاپیون قرمز همچنین به همراه شلوار سرمه ای و کت رسمی سرمه ای نیز عالی است. تیپ خود را با عینک شیک و کیف جذاب دستی ارتقاء دهید تا مانند سوپرمن به نظر بیایید!
یک تیپ جدید و تازه ی دیگر را معرفی می کنیم. یک پیراهن دکمه دار قهوه ای کمرنگ که آستین های آن را تا نیمه بالا داده اید، یک جلیقه ی قهوه ای رنگ و یک پاپیون قهوه ای را با هم ترکیب کنید تا به این تیپ برسید.
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...