6 روش نو نگه داشتن شلوار جین

6 روش نو نگه داشتن شلوار جین

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :294 نفر
6 روش نو نگه داشتن شلوار جین
این 6 نکته ساده را برای نو نگه داشتن شلوار جین دنبال کنید تا همیشه شلوار جین تان جدید به نظر برسد. ما اکنون پیشنهاد هایی برای چگونگی شست و شو و مراقبت از جین های شما داریم تا بتوانید مدت طولانی آن ها را بی عیب و نقص حفظ کنید و از آن ها استفاده کنید.
 
1. شایعه ای که نباید شلوار جین را شست، غلط می باشد. بلکه گرد و خاک و باکتری ها می توانند الیاف جین را از بین ببرند. ولی در شست و شو شلوار جین نیز نباید حساسیت به خرج داد، بعد از هر سه الی پنج بار پوشیدن، شلوار شما آماده شست و شو می باشد.

2. برای اینکه رنگ آبی شلوار جین شما کهنه نشود، برای شستن آن از آب سرد بهره ببرید و هم چنین شست و شوی آن با دست بهترین راه حل ممکن است.

3. زانو انداختن شلوار های جین، زیبایی را از آن ها می گیرد. پس اگر می خواهید مدت زمان زیادی از شلوارتان استفاده کنید، مراقب طرز نشستن و حرکت دادن زانو های خود باشد تا کمترین آسیب به شلوار جین تان وارد شود.

4. اگر یک سوراخ کوچک روی شلوار تان ایجاد شد، آن را کنار نگذارید. بلکه با واگذار کردن آن به شخص متخصص که به راحتی بتواند آن سوراخ را محو کند، برای مدت بیشتری شلوار جین مورد علاقه تان را به تن کنید.

5. شلوار جین هایی که دارای گل دوزی، مروارید دوزی یا جزئیات دیگری هستند، نیازمند مراقبت بیشتری برای نو نگه داشتن شلوار جین هستند. برای شست و شوی این شلوار ها از مواد شوینده ضعیف و ملایم استفاده کنید و همینطور حتما آن ها را با دست بشویید.

6. یک راه حل مناسب برای نو نگه داشتن شلوار جین، این است که بعد از شست و شو آن ها را در معرض آفتاب قرار ندهیم، زیرا بیشتر از هر چیزی باعث انقباض شلوار جین می شود.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...