7 نکتهء زیبایی در هفته ی مد پاریس

7 نکتهء زیبایی در هفته ی مد پاریس

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :265 نفر
7 نکتهء زیبایی در هفته ی مد پاریس
در بهترین استیج مد و زیبایی هفته مد پاریس مدل ها بسیار پر انرژی ظاهر شدند . حرکاتشان واقعا جذاب بود که همه ی این ها بدلیل چشمان سیاه آرایش شده ، رژ لب براق و مهم ترین موضوع ، تغییر رنگ و مدل موی تعدادی از آنها بود.

 از خصوصیات یک مدل موفق این است که بتواند با طرز ایستادن ، حرکات بدن ، آرایش چهره و مدل مو جذابیت زیادی برای مخاطب ایجاد کند . در اینجا چند مدل آرایش چهره و مو در هفته ی مد پاریس که از 22 تا 26 ژوئن برگزار شد مورد بررسی قرار می گیرد .
 
1- هفته ی مد پاریس نقش مهمی در مد شدن لب تیره داشت . البته این رژ لب زیبایی و درخشش را به شما هدیه می دهد. در شوی Louis Vuitton  پاریس ، سایه چشم هایی از رنگ شرابی و آبی تیره به صورت ترکیبی نقاشی شده بودند.

2 - موهای  Dries van notenنرم وصاف و یکدست و مدل پسرانه ی جذابی دارد . موهای او موج دار و براق است وموهای  Stella mc cartney شکلی مانند دم اسب دارد. موهای مرطوب او دارای جذابیت خاصی است.

3 - موهای مدل Valentino صاف  است که از پشت به سمت بالا آن را گره داده است . سبک او آمیخته با سبک مدرن است و چند تار موی باریکی را کنار صورت خود ریخته است و در طول روز چهره او به همین سبک است . او حتی به گوش خود گوشواره نمی آویزد.

4 -  زمانی چشمان دودی (سیاه ) مد شده بود . موهای مشکی با لباس های مدل دار قهوه ای توسط گیونجی مد شد. Dries van noten چشم را با سایه های مرکب تیره مدل می دهند ، در حالی که در مدل Chanel سایه ها را به شکل نام تجاری مد نظر در بالای پلک بصورت هاشور زده  و از رنگ مشکی تیره استفاده می کنند.
 
5 - در اینجا می خواهیم در مورد تغییر و تحولات مو صحبت کنیم. کسانی که با این مسئله مشکل دارند به خوبی به موهای  Céline  دقت کنند. موهای او بوسیله یک شانه از میانه جدا شده و دارای زیبایی کاملا متفاوتی است. آیا بدنبال مدلی برای موهای خودتان هستید؟ در شوی  Balmain  مدل های جالبی در رنگ های متفاوت عرضه شد، است . و راه حلی ایده ال و تجربی برای نشان دادن موهای بلند زیبا به شکل یال اسب ارائه می دهد .
 
6 - بهترین آرایش هنگام شب ، این است که  هر دو چشم آرایش روشنی داشته باشند. چشمان مدل های Anthony Vaccarello دارای آرایشی جذاب و روشن است. این در حالی است که Isabel Marant  به ظرافت و برجستگی استخوان زیر چشم متکی بود. در آن مدل پلک ها و استخوان زیر ابروها ، که در یک لبه نقره ای به هم متصل شده اند ، بسیار پر زرق و برق و رنگارنگ ، نشان داده می شوند.

7 - شما می توانید با قیچی ، موهای خودتان را  آن طور که می خواهید کوتاه کنید. مدل موهای چتری که بصورت نامساوی تقسیم شده مد شده اند زیرا با این موها شما بسیار احساس راحتی می کنید .


 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...