8 روش تا زدن پوشت ( دستمال جیبی کت )

8 روش تا زدن پوشت ( دستمال جیبی کت )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :742 نفر
8 روش تا زدن پوشت ( دستمال جیبی کت )
پوشت یا همان دستمال جیبی کت، اکسسوری کوچکی است که می تواند ترکیب زیبایی با کراوات و کت و شلوار شما ایجاد کند و به نوعی شما را متمایز و شیک تر کند. دستمال جیبی کت شلوار در گذشته به عنوان نماد پولداری استفاده می شد و فرانسوی ها پوشت خود را معطر می کردند تا تمیزتر باشند. برای اشنایی با 9 روش تا زدن پوشت با ما همراه باشید.

1. تای مربعی یا پرزیدنتی 
این مدل تا کردن پوشت هم برای مراسمات رسمی و هم غیر رسمی تر مناسب است و تا کردن آن ساده است و تا کردن آن بیشتر از ۳۰ ثانیه نمی کشد. اگر جنس دستمال جیب شما کتان یا لنین است، این مدل را امتحان کنید. بهتر است پوشت سفید ساده را تای مربعی بزنید.

2. تای تک نقطه ای یا سه گوش 
این مدل پوشت مناسب قرارهای کاری و مهمانی های غیر رسمی است. جنس پوشت بهتر است کتان یا لنین باشد تا راحتتر سه گوش شود. پوشت مثلثی بهتر است رنگی و ساده باشد.
 
3. تای دو نقطه ای یا دو مثلثی
این مدل پوشت هم مانند قبلی مناسب قرارهای کاری و مهمانی های غیر رسمی است. جنس پوشت بهتر است کتان یا لنین باشد تا راحتتر تا شود. پوشت دو مثلثی بهتر است رنگی و ساده و یا با طرح های ریز باشد.
 
4. تای سه نقطه ای یا سه مثلثی 
این مدل از قبلی کمی شادتر و غیر رسمی تر است. در تا کردن این پوشت زیاد نگران عدم تقارن سه گوش ها نباشید.
 
5. تای چهار نقطه ای یا چهار مثلثی 
این تا کمی حجیم است، پس بهتر است جنس پوشت شما لنین باشد. آرایشیک این مدل را برای هر مراسمی توصیه نمی کند، چون بیشتر مناسب مجری های مراسم و شعبده بازها است.
 
6. تای پف دار بالدار
وقتی اطرافین پوشت شما را می بینند متوجه دقت و حوصله شما برای خوشتیب بودن پی می برند و خصوصا خانم ها مجذوب شما می شوند. جنس پوشت می تواند علاوه بر کتان و لنین، ابریشم هم باشد.
 
7. تای گل سرخی 
این مدل پوشت با پارچه های طرحدار هم زیبا می شود. این مدل چند لایه است و صاف نگه داشتن آن کمی سخت تر است. این مدل می تواند برای رفتن به عروسی هم مناسب باشد.
 
8. تای گل لاله 
جنس پوشت خود را لنین یا ابریشم انتخاب کنید. این مدل گل شکل برای مراسم های شب مناسب است و زیاد برای محیط کار جالب نیست.
 

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...