Modcloth

 
ModCloth یک خرده فروش آنلاین آمریکایی از لباس های الهام گرفته از زنان است. این شرکت در سانفرانسیسکو  با دفتر در لس آنجلس و مرکز اداری / تحویل در پیتزبورگ اداره می شود.
 
ModCloth در سال 2002 توسط سوزان گرگ Koger و اریک Koger تاسیس شد. هر دو سوزان و اریک دانشجویان دانشگاه Carnegie Mellon بودند و ModCloth را به عنوان یک وب سایت آنلاین برای فروش لباس های پرطرفدار مورد استفاده قرار دادند. ModCloth در سال 2005 درآمد 18000 دلار را به دست آورد و نخستین دور مالی بودجه را در سال 2008 دریافت کرد.  در سال 2009، ModCloth درآمد 15 میلیون دلار را به خود اختصاص داد ، به آنها اجازه دادند که مقر فرماندهی را از ناحیه نوار پیتسبورگ به سانفرانسیسکو منتقل کنند. ModCloth 100 میلیون دلار درآمد خود را در سال 2012  و 150 میلیون دلار در سال 2014 اعلام کرد. 
 
در سال 2015، ModCloth هنگامی که اولین فروشگاه Pop Shop در لس آنجلس را باز کرد، یک خرده فروش چند کاناله شد و بعد از آن در سانفرانسیسکو یکی دیگر از  مغازه های پاپ آپ ModCloth یک مجموعه سرپرستی از لباس Modcloth و دکور خانه را همراه با قطعات انتخاب شده از هنرمندان محلی ارائه می دهند.ModCloth با استفاده از این فروشگاه های پاپ آپ برای ارتقاء خدمات آنلاین و خدمات رسانه های اجتماعی مانند Fit for Me و Gallery Style می باشد. ModCloth فروشگاه های پاپ آپ در شهرهای دیگر را به عنوان بخشی از "ModCloth IRL Tour" 2016 باز می کند.  شهرهای انتظار دیدن پاپ آپ ها شامل واشنگتن دی سی، پورتلند، آستین و پیتسبورگ هستند.  ModCloth قصد دارد مکان های دائمی خود را به دنبال این آزمایشات موقت ذخیره کند. 
 
در مارس 2017، ModCloth توسط Jet.com، یک شرکت تابعه Walmart خریداری شد.
 
Jet.com معتقد است ModCloth به طور مستقل اجرا خواهد شد، شبیه به قرارداد موجود برای شرکت های دیگر که در گذشته خریداری کرده بودند.  هر دو وب سایت و فروشگاه خرده فروشی در آستین توسط ModCloth حفظ خواهند شد.  این مشارکت ModCloth سرمایه بیشتری را برای سرمایه گذاری ، توانایی باز کردن مکان های فیزیکی بیشتری  و کسب و کار برای رسیدن به بیشتر زنان می دهد. 
 
اگر چه شرایط مالی این معامله افشا نشد، معامله حدود 51 میلیون دلار تا 75 میلیون دلار برآورد شد.
Modcloth

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...