kickers

 
Kickers یک نام تجاری جوان در سال 1970 در فرانسه است که طیف وسیعی از کفش و لباس را تولید می کند. Kickers در سال 2007 توسط گروه Royer خریداری شد.
 
روی صحنه فرانسه در سال 1970 Daniel Raufast یک پوستر تبلیغاتی موهای مویی گرفت. او علاقه مند به همه جوانان پابرهنه ای با پوشیدن شلوار جین، او یک مفهوم کفش جدید را ایجاد کرد که به نظرش بیشتر سازگار با نسل آبی جین بود. طراح ژاک Chevallereau سپس اولین "بوت ژان" را ایجاد کرد. این کفش جدید بسیار متفاوت بود: استفاده از نواباک؛ اشکال که شبیه چکمه های کوتاه تر از کفش های معمول بود؛ پره های کرپ سفت ساخته شده با لاستیک طبیعی، چشمان، دوخت کنتراست، پانل ها و لوازم جانبی که به وضوح اشاره به جین می باشد. موفقیت این بود که ظرف یک فصل ظرفیت تولید Kickers از 300 تا 12000 جفت در هر ماه افزایش یافت. در سال 1974 بلافاصله در فرانسه، سپس آلمان، در سال 1974 موفق به کسب بیش از 70 کشور شد.
 
در دهه 1980 کفشهای Kickers در انگلیس بسیار موفق شدند. به طوری که در بعضی موارد، کودکان تا ساعت 10 بعدازظهر در انتظار تحویل در صف بودند، و هنگام تحویل، سهام در فلش رفته بود. بسیاری از کودکان همچنین تگ شکل گل را جمع آوری کرده اند و اعتقاد ندارند که کفش Kickers واقعی بود، مگر اینکه این برچسب شامل شود
kickers

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...