بررسی استایل کریستیانو رونالدو

بررسی استایل کریستیانو رونالدو

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :4949 نفر
  • 11 تیر 1397
بررسی استایل کریستیانو رونالدو
با شروع جام جهانی و تب داغ فوتبال بر ان شدیم تا به بررسی بررسی استایل کریستیانو رونالدو این ستاره فوتبال و معرفی آیتم پر استفاده وی بپردازیم. این بازیکن پر تکنیک و محبوب دنیای فوتبال مانند هر ستاره دیگری استایل خاص و منحصربفرد خود را دارد که وی را از دیگران متمایز می کند. استایل بدنی و فیزیکی فوق العاده و قد بلند رونالدو باعث شده است تا تیپ وی در خارج از مستطیل سبز رنگ فوتبال نیز مورد توجه طرفدارانش قرار گرفته و پیروان خاص خود را داشته باشد. شاید اگر رونالدو عرصه مد و هنر را هم دنبال می کرد به یک مدلینگ موفق تبدیل می شد. حال می خواهیم استایل های متفاوت از وی را به شما معرفی کنیم.

1. تیپ ترکیبی روزمره و رسمی
کریستیانو علاقه زیادی به ترکیب بلیزرهای رسمی با شلوار های جین معمولی و روزمره داشته و با گذشت زمان در این زمینه حرفه ای تر و جذاب تر شده است. البته پیشرفت دنیای مد و مدل های معروف در این زمینه را نمی توان نادیده گرفت.

2. کاپشن های بامبر
با بررسی استایل کریستیانو رونالدو در فصول سرد به این نتیجه می رسیم که کاپشن های بامبر جز جدانشدنی تیپ وی می باشد. در واقع بامبر ژاکت هایی از جنس چرم الویت انتخاب او در روزهای سرد می باشد.

3. ست رنگ کفش و پیراهن
یکی از شاخصه های تیپ روزمره رونالدو ست کردن رنگ کفش با رنگ پیراهنش می باشد. البته جز جدانشدنی وی در این استایل شلوار جین است که او را دوست داشتنی تر می کند.

4.  جین یا دنیم
با بررسی استایل کریستیانو رونالدو متوجه می شویم علاقه مندی وی به استفاده از جین فقط در شلوار خلاصه نشده و می توان این جنس را در کت ها و پیراهن های وی نیز مشاهده کرد. در واقع این یکی از استایل های محبوب او می باشد.

5. کلاه لبه دار
استفاده از این نوع کلاه ها در بین ورزشکاران مرسوم بوده و چیز عجیبی بنظر نمی رسد اما نکته ای که کریس را از بقیه مستثنا می کند استفاده از این نوع کلاه به همراه تیپ رسمی است.

6. نامبروان در پوشش رسمی
این ستاره دنیای فوتبال در تمامی این سال ها پوشش رسمی جذاب خود را با استایل بدنی فوق العاده به رخ همگان کشیده و در واقع یک جنتلمن محسوب می شود. تا انجا که می توان گفت در این زمینه از رقیب خود یعنی لیونل مسی سه بر صفر جلوتر است.

7. مدل مو ترند
مدل موهای کریس در تمامی این سال ها ترند بوده است و نکته مهم در مدل موی وی کوتاه نگه داشتن کناره ها و مدل دادن به میانه موهایش می باشد که در تمامی این سال ها بدون تغییر و ثابت بوده است.

8. فیزیک جذاب بدنی
یکی از دلایلی که باعث شده رونالدو جدا از دنیای فوتبال در دنیای مد نیز مورد توجع قرار بگیرد فیزیک بدنی جذاب و فوق العاده وی می باشد. شما با بررسی استایل کریستیانو رونالدو به این نتیجه می رسید که این دلیل یکی از مهم ترین دلایل مورد توجه بودن کریس بوده است.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...