بلا حدید؛ مدل موفق مسلمان

بلا حدید؛ مدل موفق مسلمان

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :4143 نفر
  • 5 تیر 1397
بلا حدید؛ مدل موفق مسلمان
بلا حدید از جمله سوپر مدل های موفق امریکایی است که بارها عکس او را روی جلد مجلات معروف و مختلف دیده ایم. وی مدل اکثر برندهای معروف از جمله فندی، فرگامو و ورساچه و همچنین برترین مدلینگ سال 2016 شده است. 

- خانواده
بلا  که در سال 1996 در یک خانواده مسلمان متولد شده است که به گفته خودش ازین موضوع بسیار خرسند است. پدرش یک  فلسطینی بنام محمد حدید و مادرش یک مدل هلندی است، نامادری اش نیز یک ایرانی بنام شیوا صفایی است. 
نام کامل وی ایزابلا خیر حدید می باشد که در دنیای مد به بلا معروف شده است. وی 175 سانتیمتر قد دارد و از مدل های مطرح دنیاست. بلا پس از تحصیل در رشته عکاسی در یکی از دانشگاه های نیویورک تصمیم گرفت راه مادر و خواهرش یعنی مدلینگ را ادامه دهد. رابطه وی با خواهرش جی جی بسیار صمیمی است و با کندال جنر نیز دوست های نزدیک بوده و رابطه خوبی دارند.

- حرفه مدلینگ
بلا سفیر زیبایی دیور و نماینده برند های بولگاری و نایک بوده و به تازگی نیز دوباره برای حضور در شو ویکتوریا سکرت از وی دعوت بعمل آمده است. بلا به همراه خواهرش جی جی، اولین خواهران مدلینگ هستند که برای این برند به روی استیج رفتند. 
برند های معروفی که بلا به عنوان مدلینگ با آنان همکاری داشته به موارد بالا ختم نمی شود بلکه وی با برندهای شنل، ورساچه، فندی، مایکل کورس، تامی، میو میو و... همکاری داشته است و برای آن ها راه رفته است. وی همچنین با طراح شنل و فندی بنام کارل لاگرفلد رابطه خوبی داشته و طراحی وی را به تن کرده و ارائه داده است.

- بلا و ورزش
بلا در رشته سوارکاری نیز از مهارت خاصی برخوردار بوده و حتی تصمیم داشت در مسایقات المپیک 2016 نیز شرکت کند که به دلیل بیماری لایم و پیشرفت آن نتوانست به این مهم دست پیدا کند. لایم یک بیماری شایع در نیم کره شمالی است که کنه ناقل ان می باشد و با تب، سردرد، خستگی، افسردگی و خارش پوست همراه است.

- استایل بلا
بلا از پیشکسوتان استایل اسپرت و روزمره می باشد. بلا و خواهرش علاقه زیادی به پوشش های مونوکروم در تیپ های اسپرت داشته و همواره این ترند را انتخاب می کنند. به دلیل علاقه اش به کتانی های نایک، همواره از این کتانی ها در استایل روزمره خود استفاده می کند. همچنین وی علاقه زیادی به شلوار جین داشته و مانند خواهرش استایلش را با یک عینک آفتابی تکمیل می کند. 
رنگ مورد علاقه بلا مشکی ست و از این رنگ در بیشتر استایل های ورزشی خود استفاده می کند.

- بلا و برند آرایشی مورد علاقه
دیور از برندهای آرایشی مورد علاقه بلا حدید؛ مدل موفق مسلمان امریکایی است. وی معتقد است یکی از پرکاربردترین و مهم ترین آیتم های لوازم آرایشی که باید در انتخاب آن دقت کرد ریمل است. 
همچنین به دلیل چشم روشن و رنگ پوست بلا، رنگ موهایش بطور خدادادی مانند خواهرش جی جی روشن است ولی بر طبق گفنته خودش برای اینکه با خواهرش تفاوتی ایجاد کند موهایش را تیره کرد و از این امر راضی است چرا که شخصیت مرموز و تاریکش با رنگ موهایش سازگاری بیشتری دارد. 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...