زیبو برند برتر ایرانی

زیبو برند برتر ایرانی

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :7707 نفر
  • 9 مرداد 1397
زیبو برند برتر ایرانی
زیبو برند برتر ایرانی و یکی از قدیمی ترین برندها در زمینه پوشاک بانوان بخصوص مانتو می باشد و اصالت ایرانی خود را نیز حفظ کرده است. نام این برند نیز برگرفته از یک منطقه قدیمی زیبا در بوشهر و به معنی زیبا در کلام بوشهری است و به معنای واقعی زیبایی را در صنعت مد و پوشاک به تصویر کشیده است. 
 
زیبو با تلفیق فرهنگ ایرانی و ترندهای روز دنیا به طراحی کلکسیون های خود می پردازد. کیفیت این برند داخلی در بالاترین حد ممکن قرار دارد تا آنجا که براحتی و اطمینان خاطر می توانید از آن خرید کنید و از خرید خود لذت ببرید. 

این برند فعالیت خود را از سال 1367 شروع کرده و تاکنون با بهره گیری از تجربه بالا و اعمال حساسیت فراوان در زمینه دوخت و الگوسازی مانتو، توانسته است نام خود را جزو برترین تولیدکنندگان کشور قرار دهد. در سال های اخیر نیز توانسته است با توجه به پیشرفت دنیای برندینگ نام خود را به عنوان یک برند با کیفیت و مرغوب ایرانی در میان اذهان همگان معرفی و ماندگار کند.

زیبو برند برتر ایرانی اولین شعبه خود را در سال 1394 در مجتمع تفریحی- تجاری مگامال در اکباتان افتتاح کرد و سپس در مجتمع آرتمیس فرمانیه نسبت به افتتاح شعبه دوم خود اقدام کرد، همچنین در سال اخیر نیز شعبه دیگر این برند در خیابان نلسون ماندلا واقع در جردن- آفریقا افتتاح شد و از کلکسیون بهاره خود رونمایی کرد.

آخرین کلکسیون این برند که در بهار امسال به بازار عرضه شد شامل شلوار، مانتو، شال و روسری بود که مخاطبین آن خانم های بین 18 تا 40 سال بودند و بسایر هم مورد استقبال قرار گرفت.
همانطور که گفته شد این برند با حفظ اصالت فرهنگی کشورمان و با الهام گرفتن از نقش و نگار اصیل ایرانی و علم به صنعت مد، به تلفیق آن ها با یکدیگر پرداخته و کلکسیون های خود را طراحی می کند. این تضاد و ترکیب آن ها با یکدیگر یکی از دلایل جاذبه این برند می باشد.

 هدف زیبو برند برتر ایرانی ارائه بهترین پوشاک زنانه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای تمامی اقشار جامعه است. بطوری که براحتی و با مناسب ترین قیمت سبد پوشاک بانوان ایرانی تامین شود. همچنین زیبو در نظر دارد تا با ایجاد محیطی گرم و صمیمی به طراحی های به روز و مدرن در فروشگاه های خود پرداخته و با افتتاح شعب در کشورهای خارجی، محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر نماید.
پایداری جایگاه بلندی در تاریخچه زیبو دارد. در واقع زیبو برای پایداری در مد در نظر دارد تا محصولاتی را تولید کند که نسل های آینده نیز از مد امروز آن لذت ببرند. و برای محقق شدن این امر نیازمند ایجاد یک درک عمیق از مد و تلفیق آن با نیازهای جامعه می باشد. بنابراین بهتر است بگوییم چشم انداز زیبو این است که انتخاب اول هر بانوی ایرانی باشد که تنها با طرح های جذاب و مقرون بصرفه و در دسترس عموم بودن می توان به این مهم دست یافت.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...