مراکز مد در دنیا را بشناسید

مراکز مد در دنیا را بشناسید

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :660 نفر
  • 1 بهمن 1396
مراکز مد در دنیا را بشناسید
هر کشوری مد و فشن خاص خودش را دارد، شهر های زیادی در دنیا وجود دارند که استایل و شیک پوشی در آن ها چشم نواز است اما وقتی بحث تاثیر گذاری مطرح میشود تنها به نام  4 شهر می رسیم که به مرکز مد معروف هستند.  این شهر ها در واقع پایتخت مد بشمار رفته و تاثیر فوق العاده ای در صنعت زیبایی و مد دارند. حتی مطرح ترین طراحان مد نیز در این شهرها زندگی می کنند .
بنابراین افرادی که به دنبال هیجان در دنیای مد هستند، گزینه مناسب برای انان زندگی در این مراکز مد می باشد. البته با زندگی در این مراکز همیشه باید ایده نو و حرفه ای داشته باشید تا مورد پذیرش قرار گرفت زیرا که مد در این مکان ها در بالاترین سطح قرار دارد.
 
مراکز مد در دنیا بشرح زیر است :
1. نیویورک 
این شهر به سادگی شیک ترین شهر امریکای شمالی در زمینه مد می باشد. و با وجود 5 هزار سالن مد در صدر این لیست قرار دارد. همچنین طراحان معروفی همچون کلوین کلین ( Calvin Klein ) و ... در این شهر شروع به کار کردند و به شهرت رسیدند.
 
2. پاریس 
این شهر مقصد نهایی طراحان مد و مدل هاست. اکثر خانه های مد مانند شنل، لویی ویتون، کریستین دیور و ... در آن قرار دارند. آنچه در نگاه اول توجه طراحان مد را در پاریس بخود جلب می کند وجود خیاط خانه هاست. این شهر نیز به سبب سطح بالای مد به "نیویورک اروپا" مشهور است.
 
3. میلان
این شهر از قدیمی ترین مراکز مد و فشن بشمار می رود. در زمان قرون وسطی نیز مد در این شهر رواج داشت و اجناس گرانقیمتی همچون کیف، کفش و لباس و جواهرات در این شهر تولید می شد.  برند های معروف جورجیا ارمانی، پرادا، ورساچی نیز متعلق به این شهر است. 
 
4. لندن 
تاثیرگذاری در این شهر به دوران الزابت برمیگردد. اما از قرن 16 تا کنون پیشرفت چشم گیری در این زمینه داشته است. این شهر موقعیت خوبی برای طراحان, عکاس مجلات مد فراهم کرده است.  از جمله برند های معروف این شهر می توان به بربری، الکساندر مک کویین، مکا کارتنی و ... اشاره کرد. این شهر برای طراحان و خریدان مد مانند یکک شهر رویایی محسوب می شود.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...