گران قیمت ترین برندهای دنیا

گران قیمت ترین برندهای دنیا

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :3055 نفر
  • 23 بهمن 1396
گران قیمت ترین برندهای دنیا
همه ما زیبا و شیک به نظر رسیدن را دوست داریم و به دنبال آن، عاشق دنبال کردن مد هستیم. صنعت مد بسیار رقابتی است و افرادی که به دنبال برند پوشیدن و لباس های مجلل هستند . 
اکثر ما دوست داریم لباس هایی به تن کنیم که بهترین و مشهورترین طراحان جهان آنها را طراحی کرده اند، اما آیا قادریم مانند ستاره ها یا شیک پوش ترین هایی دنیای مد، هزینه های گزاف آنها را بپردازیم؟ اگر دوست دارید برندهای معروف لباس را که در حال حاضر در بازار وجود دارند، بشناسید با ما در این مقاله همراه شوید.

در زیر لیستی از 10 برند و مارک گران قیمت دنیا اورده شده است :

1. Chanel 
برند شنل توسط کوکو شنل در سال 1901 در پاریس تاسیس شد. شنل به طور گسترده ای برای محصولات ساده و لوکس خود در دنیا شناخته شده است.  میلیون ها مشتری از کشور های مختلف محصولات این برند را دنبال می کنند. این برند دارای محصولاتی از جمله لباس، اکسسوری، جواهرات و عطر است. این برند دارای قیمت های بسیار بالایی است که فقط افراد بزرگ با جیب های بزرگ توانایی خرید کردن از آن را دارند.
2. Dior 
در لیست با ارزش ترین برند ها، دیور مقام دوم را دارد. دیور توسط کریستین دیور، طرح مد روز فرانسه در سال 1964  تاسیس شد. این برند در حال حاضر در پاریس و فرانسه ارائه می شود. دیور لباس، ساعت،کفش و کیف های دستی بسیار گران قیمتی را تولید می کند. در آمد سالیانه آن 42 میلیارد یورو شناخته شده است. این محصولات بسیار چشمگیر و جذاب هستند.
 
Prada . 3
پرادا توسط ماریو پرادا در سال 1913 تاسیس شد. پرادا قدیمی ترین برند لباس در جهان است. این شرکت ابتدا یک فروشگاه چرم برای فروش محصولات چرمی باز کرد. اما پس از مدت کوتاهی اکسسوری، کفش، کمربند و ساعت خود را نیز تولید کرد. هم چنین لباس های فوق لوکس نیز در این برند جای می گیرند. این برند اشتغال را برای 12000 نفر فراهم کرد.
 
Valentino . 4
والنتینو گاروانی پایه های این برند را در سال 1959 تاسیس کرد و آن را والنتینو نام گذاری کرد. این نام تجاری در میلان ایتالیا مستقر است. والنتینو برندی بسیار غنی و معروف، به دلیل طراحی های ظریف و زیبا است. این برند جز لباس های لوکس است.
 
Gucci . 5
گوچی بدون شک یکی از معروف ترین برند های لباس محسوب می شود. گوچی نیز مانند برخی برند های دیگر در ایتالیا پایه گذاری شده است. این برند در سال 1921 تاسیس شد. در حال حاضر یک شرکت چند میلیون دلاری به نام کارینگ مالک این نام تجاری است. در حال حاضر ساعت، کفش، جواهرات و لباس های چرمی تولید می کنند. بیش از 550 فروشگاه با این برند در دنیا وجود دارد.
 
Dolce and Gabbana . 6
برند دولچه و گابانا نیز، از ایتالیا سرچشمه گرفته باشد. این برند در سال 1985  توسط دمنیکو دلسه و استیفانو گابانا شکل گرفت. در ابتدا آن ها در فروش لباس زنان، کیف های دستی، عینک آفتابی، کفش، ساعت و جواهرات تخصص زیادی داشتند. اما با گذشت زمان  در سال 1992 مجموعه مردان را نیز تولید کردند.
 
Versace . 7
برند ورساچه نیز یکی دیگر از نام های تجاری است که در ایتالیا ریشه دارد. جیانی ورساچ در سال 1978  این برند را نام گذاری کرد. این برند هم به مردان و هم به زنان پیشنهاد می شود. آن ها کمربند، ساعت و حتی لوازم آرایشی تولید می کنند.
 
Armani . 8
 جورجیو آرمانی در سال 1975 برند آرمانی را در ایتالیا تاسیس کرد. در حال حاضر نیز این برند در میلان ایتالیا مستقر است. این برند با تولید کالاهای چرمی، کفش، ساعت، لوازم آرایشی، اکسسوری، لباس، جواهرات و عینک شناخته شده است. به غیر از همه این ها، آن ها حتی طراحی داخلی نیز انجام می دهند. درآمد سالیانه آن ها 2.53 میلیارد یورو است.
 
Fendi . 9
برند فندی نیز در ایتالیا در سال 1925 پایه گذاری شد و اکنون نیز در رم ایتالیا مستقر است. این برند ابتدا به عنوان فروشگاه چرم و خز شروع به کار کرد. در حال حاظر این نام تجاری در سراسر جهان پخش شده است. درست مثل بسیاری از مارک های دیگر این برند نیز شامل اکسسوری، ساعت، کفش، لباس، کیف های زنانه و عینک است.
Guess . 10
برند گس در سال 1981  توسط پائل و ماریس مارچیانو تاسیس شد. آن ها به طور عمده برای شلوار جین شناخته شدند. جدا از آن، کمربند، ساعت، کفش و حتی عطر نیز تولید می کنند.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...