4 عطر برتر ویکتوریا سکرت

4 عطر برتر ویکتوریا سکرت

  • گروه خبری :اخبار مد جهان
  • بازدید :4757 نفر
  • 10 تیر 1397
4 عطر برتر ویکتوریا سکرت
برند امریکایی ویکتوریا سکرت بزرگترین شرکت تولید کننده لباس های زیر زنانه است اما این تنها محصول این شرکت نیست. لباس خواب، لباس شنا، کفش، عطر و محصولات آرایشی از دیگر محصولات این برند می باشد که ما در اینجا می خواهیم 4 عطر برتر ویکتوریا سکرت را به شما معرفی کنیم. قبل از آن بهتر است بدانید این برند فعالیتش را در اوایل دهه 90 با استخدام مدل های مشهوری همچون کارین مولدر، استفانیه سیمور و یاسمین غوری آغاز کرد و با کمک این مدل ها در آگهی های بازرگانی تلویزیون توانست به معروفیت دست پیدا کند.

از جمله 5 عطر برتر ویکتوریا سکرت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. عطر اسکندلوس
این عطر با رایحه خوش رزبری و گل صدتومانی یکی از پرفروش ترین عطرهای این برند می باشد. این عطر گرم مناسب فصل زمستان بوده و ماندگاری و پراکندگی بسایر بالایی دارد. مدل تبلیغاتی این برند یاسمین غوری معروف به توکس می باشد.

2. عطر نویرتیز
عطر نویزتیز با طراحی شیک و لوکس شیشه خود به یکی از محبوب ترین عطرهای این برند تبدیل شده است. این عطر شیرین و ملایم با رایحه گل های بهاری مناسب تمام فصول می باشد. تیلور هیل مدل جذاب تبلیغاتی این عطر می باشد.

3. عطر بامشل
یکی دیگر از 4 عطر برتر ویکتوریا سکرت، بامشل نام دارد. بامشل با رایحه ملایم و شیرین گل و میوه، عطری مناسب فصول گرم بوده که در بازار وجود دارد. سوانپول مدل تبلیغاتی این عطر می باشد.

4. عطر نایت
از جمله عطرهای محبوب این برند، نایت می باشد. این عطر با رایحه گرم و شیرین آلو و چوب صندل، ایده آل برای شب های سرد زمستان بوده و در دسته ادوپرفیوم ها قرار می گیرد. ماندگاری این عطر در حد متوسط بوده و مدل تبلیغاتی این برند آدریانا لیما می باشد.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...