صفحه نخست    قوانین برگشت کالا

قوانین برگشت کالا

فروشگاه اینترنتی ونیز با توجه به رعایت اصول مشتری مداری و در جهت سطح رضایت مشتریان عزیز 7 روز ضمانت بازگشت کالا از زمان خرید محصول برای محصولات خود براساس شرایط و قوانین مندرج در لیست زیر در نظر گرفته است که براساس شرایط فوق امکان استرداد کالا وجود دارد :

شرایط استرداد محصولات بخش سوپر مارکتی :


1- دریافت هر گونه محصول فاقد اصالت و تقلبی مغایر با توضیحات محصول در سایت تا 7 روز امکان استرداد محصول وجود دارد .
2- دریافت هر گونه محصولات غذایی و خوراکی تاریخ گذشته و خراب یا مخدوش تا 7 روز امکان استرداد محصول وجود دارد .
3- امکان تعویض یا کنسلی مواد غذایی و خوراکی با توجه به رعایت موارد بهداشتی پس از دریافت کالا وجود ندارد .

شرایط استرداد محصولات بخش آرایشی و بهداشتی :

1- دریافت هر گونه محصول فاقد اصالت و تقلبی تا 7 روز امکان استرداد محصول وجود دارد .
2- امکان تعویض محصول و کنسلی برای محصولاتی که از بسته بندی و پک اورجینال خود خارج نشده باشد تا 7 روز وجود دارد اما هزینه پیک بابت مرجوع کردن کالا بر عهده مشتری میباشد و فروشگاه فقط مبلغ اصلی محصول را استرداد میکند و لذا هیچ گونه هزینه پیک بابت تعویض و کنسلی را فروشگاه ونیز متقبل نخواهد شد .
3- امکان تعویض رنگ در محصولات لوازم آرایشی وجود دارد تا 7 روز و هزینه های جا به جایی محصول بر عهده مشتری میباشد .

شرایط استرداد محصولات مد و پوشاک :

1- امکان تعویض لباس بابت رنگ و سایز در صورتی که لباس پوشیده نشده باشد تا 7 روز امکان استرداد و جا به جایی با رنگ و سایز دیگر وجود دارد . توجه داشته باشید هزینه پیک بابت جا به جایی محصول بر عهده مشتری بوده و فروشگاه هزینه ای را متقبل نخواهد شد .
2- دریافت هرگونه لباس مخدوش تا 7 روز امکان استرداد وجود دارد و پس از بررسی کارشناشان ما در صورتی که پارگی و لک در لباس مرتبط با خود محصول باشد سفارش لغو میشود و در صورتی که کارشناسان ما تایید نکنند این موضوع رو سفارش امکان لغو نخواهد داشت .
3- امکان کنسلی سفارش پس از دریافت کالا و استفاده وجود ندارد و تنها زمانی که سفارش به دست مشتری نرسیده باشد امکان لغو سفارش در سایت وجود دارد و در موارد خاص اگر سفارش توسط مشتری از حالت نو و اولیه خارج نشده باشد پس از اخد هزینه های جا به جایی سفارش لغو و مبلغ محصول عودت خواهد شد .


قوانین در حالت بروز رسانی و تکمیل شدن است ...